Kontenery Magazynowe

Kontenery magazynowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kontenerów magazynowych. Nasze produkty charakteryzują się solidną konstrukcją oraz wysokiej jakości materiałami, które zapewniają długą żywotność produktu.

Impregnowana podłoga

Standardowa konstrukcja kontenera magazynowego składa się z desek czterostronnie struganych pióro – wpust o grubości 32 mm (wilgotność 18%), osadzonych na profilach ocynkowanych 60×40, o grubości 2 mm. Wprowadzamy również do naszej oferty podłogi z deski impregnowanej. Charakteryzują się one świetną wytrzymałością oraz atrakcyjnym wyglądem.

Filc antykondensacyjny

Nasze kontenery wyposażone są w filc antykondensacyjny, znajdujący się na wewnętrznej części dachu. Zapobiega on skraplaniu się pary wodnej wewnątrz kontenera, dzięki czemu chroni przechowywane w środku przedmioty 

Wysokiej klasy kontener magazynowy charakteryzuje się stabilną konstrukcją, która wynika przede wszystkim z odpowiednio dobranego profilu blachy oraz jej grubości. Istotną rolę odgrywa tu także tylna ściana kontenera, wykonana z wysokiej jakości blachy trapezowej t-35 o grubości 0,75 mm. Rynny kontenera wykonane są z blachy alucynk o grubości 0,75 mm, a z kolei jego naroża z blachy o grubości 3 mm, zabezpieczone antykorozyjnie oraz pomalowane proszkowo.

Każdy kontener magazynowy jest wyposażony w dwuskrzydłowe, blaszane drzwi, zamontowane na ramie wykonanej z blachy ocynkowanej. Na prawym skrzydle znajduje się rygiel, z kolei lewe wyposażone jest w nóżkę, zamek i klamkę. Kontener magazynowy standardowo zamykany jest na klucz. Ważnym elementem naszych kontenerów magazynowych jest również blacha trapezowa alucynk t-35, gruba na 0,75 mm, którą nituje się do profili. Dzięki zastosowaniu tej blachy nasze kontenery zachowują pierwotny kolor przez wiele lat, ponieważ blacha alucynk odbija znaczną część promieniowania dzięki czemu kontenery nie nagrzewają się w takim stopniu jak przy zastosowaniu blachy ocynkowanej. Nasze kontenery magazynowe dostępne są na zamówienie, co oznacza, że mogą być wykonane w różnych rozmiarach i z różnymi dodatkowymi opcjami, w zależności od potrzeb klienta. Na wszystkie nasze produkty udzielamy 25 lat gwarancji, co pozwala na pełne zaufanie do jakości naszych kontenerów magazynowych. Zapraszamy do składania zamówień i kontaktu

Producent kontenerów magazynowych

Jesteśmy wiodącym producentem kontenerów magazynowych na rynku, oferującym wysokiej jakości i trwałe rozwiązania dla Twoich potrzeb magazynowych. Nasze kontenery magazynowe są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i niezawodność na wiele lat. Nasze składane kontenery magazynowe na zamówienie to idealne rozwiązanie dla każdej firmy, która potrzebuje dodatkowej przestrzeni magazynowej. Nasze kontenery są zaprojektowane tak, aby zapewnić bezpieczne i wygodne magazynowanie dla różnych rodzajów towarów i materiałów.

Najważniejsze dane techniczne standardowej konstrukcji kontenera magazynowego to solidna podstawa z desek czterostronnie struganych pióro – wpust o grubości 32 mm (wilgotność 18%), które osadzone są na profilach ocynkowanych 60×40, o grbości 2 mm. Kontenery magazynowe mają także bardzo mocne ściany oraz dach – składają się one z odpornej na korozję blachy trapezowej alucynk t-35, grubej na 0,75 mm, którą nituje się do profili. Wysokiej klasy kontener magazynowy charakteryzuje się stabilną konstrukcją, która wynika przede wszystkim z odpowiednio dobranego profilu blachy oraz jej grubości. Istotną rolę odgrywa tu także tylna ściana kontenera, również wykonana z wysokiej jakości blachy trapezowej t-35 o grubości 0,75 mm. Kontenery magazynowe wyposażone są w dwuskrzydłowe, blaszane drzwi, zamontowane na ramie wykonanej z blachy ocynkowanej. Na prawym skrzydle znajduje się rygiel, z kolei lewe wyposażone jest w nóżkę, zamek i klamkę. Kontener magazynowy standardowo zamykany jest na klucz. Rynny kontenera wykonane są z blachy alucynk o grubości 0,75 mm, a z kolei jego naroża z blachy o grubości 3 mm, zabezpieczone antykorozyjnie oraz pomalowane proszkowo.

Ofertujemy szeroki wybór kontenerów magazynowych w różnych rozmiarach, które mogą być dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasze kontenery są idealne do przechowywania towarów na placu budowy, w magazynie czy w innych miejscach.

Zapraszamy!

KONTENER MAGAZYNOWY 2 M

Wymiary zewnętrzne:

Wymiary wewnętrzne:

 

 

SPRAWDŹ CENĘ

KONTENER MAGAZYNOWY 3 M

Wymiary zewnętrzne:

Wymiary wewnętrzne:

 

SPRAWDŹ CENĘ

KONTENER MAGAZYNOWY 4 M

Wymiary zewnętrzne:

Wymiary wewnętrzne:

 

SPRAWDŹ CENĘ 

KONTENER MAGAZYNOWY 5 M

Wymiary zewnętrzne:

Wymiary wewnętrzne:

 

SPRAWDŹ CENĘ

KONTENER MAGAZYNOWY 6 M

Wymiary zewnętrzne:

Wymiary wewnętrzne:

 

SPRAWDŹ CENĘ

KONTENER MAGAZYNOWY 120x120 M

Wymiary zewnętrzne:

Wymiary wewnętrzne:

SPRAWDŹ CENĘ

Opcjonalne wersje kolorystyczne

RAL-7016
RAL-8017
RAL-9002
RAL-9006
RAL-9007
RAL-9010
Montaż kontenera

Najwyższa jakość wykonania

Dostosowane do Państwa potrzeb

25 lat gwarancji

Skontaktuj się z nami!